GÖKKUŞAĞI
Daha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz LütfenGiriş Yapın
GÖKKUŞAĞI
Daha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz LütfenGiriş Yapın
GÖKKUŞAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖKKUŞAĞI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı

YazarMesaj
kutupyıldızım

Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Default6
kutupyıldızım

RUH HALİ : melek
Rep Puanınız : 275

Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Left_bar_bleue3/3Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Empty_bar_bleue  (3/3)

Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Empty
MesajKonu: Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı   Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 2:19 am

ninca tosbagam.

-optimist böceğim

- apolitik tosbaam

- sosyal bukalemunum

- duygusal kaplumbaam

- şapşal ördeim

- pembis

- bici

- cici

- cinsosh

-deli

- bal

-mırıl

- budakli tomrugum

- seker pancari

- ytong hazir betonum

- at kestanesi

- bal konteynerim

.................................................. ......................................
.................................................. ......................................

evlilerin hayatı Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Biggrin

Kadın Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev 34 Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev İstanbul
Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu: "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsunSevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev tekstil krize girmiş!"

Kadın Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev 34 Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev İstanbul
"Seviyor musun?" dedimSevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedimSevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum...

Erkek Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev 38 Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev İstanbul
Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu s özleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim

Erkek Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev 23 Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev Antalya
Bir alkış da sınava giderkenSevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atanSevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin.

Kadın Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev 31 Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev İstanbul
Haftasonu babasıyla gezmek için süslenmeyi abartan oğluma "Oğlum çapkınlık mı yapacaksınız?" diye sordum. Oğlum tüm sempatikliğiyle cevap verdi; "Evet anneSevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı Smilev babam da bakıyor kızlara ben de. Ama senin kadar güzelini görmedik!"

window.google_render_ad();
http://gokkusagi.eniyiforum.net

Sevgiliye takılabilecek en güzel lakaplar ve evlilerin hayatı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 30 şarkıda özetlenmiş öğrenci hayatı
» Bir erkeğin hayatı nasıl karartılır?
» HAYVAN NE GÜZEL